Zostań agentem

Wybór ścieżki zawodowej jest jedną z najważniejszych i najtrudniejszych decyzji jaką podejmujemy w swoim życiu. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy. Z pewnością praca agenta ubezpieczeniowego nie jest łatwa ale na pewno satysfakcjonująca. Zdobywanie co raz to nowych umiejętności i doświadczeń pozwala stać się nam cenionymi specjalistami w świecie usług finansowych.

kim jest agent

Pierwsze skojarzenie jakie przychodzi na myśl „agent ubezpieczeniowy” nie jest atrakcyjne, ale kiedy lepiej poznamy charakter pracy przekonamy się, że jest to zawód wymagający i dający dużo satysfakcji. Na pozór proste sprawy mogą okazać się złożone i wymagające wiedzy wykraczającej poza zakres ubezpieczeń. Codzienna praca z ludźmi uczy nie tylko cierpliwości ale i twórczego podejścia do tematyki ubezpieczeń.

jak zaczac

W każdym zawodzie należy najpierw przyswoić wiedzę teoretyczną żeby stać się praktykiem. W przypadku agenta ubezpieczeniowego są to szkolenia sprzedażowe, produktowe oraz obsługi narzędzi sprzedażowych. Szkolenia takie odbywają się stacjonarnie i e-lerningowo. Należy pamiętać, że podstawą w prowadzeniu działalności agencyjnej jest niekaralność oraz średnie wykształcenie. Po otrzymaniu uprawnień do sprzedaży stajemy się pełnoprawnymi doradcami w obszarze ubezpieczeń. Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z Nami.

jestem agentem

Jeżeli prowadzisz aktywną sprzedaż ubezpieczeń i chcesz rozszerzyć ofertę aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku – zadzwoń lub napisz.

kontakt

Biuro
ul. IX Wieków 6/11 | 25-516 Kielce
Tel.: 41 333 50 90
Email: biuro@ubezpieczeniaodadoz.pl

Tomasz Wojciechowski
Tel.: +48 694 922 000
Email: tomasz.wojciechowski@ubezpieczeniaodadoz.pl

Dagmara Ogrodowska
Tel: +48 690 072 089
Email: dagmara.ogrodowska@ubezpieczeniaodadoz.pl

Kinga Ogrodowska
Tel: +48 500 243 937
Email: kinga.ogrodowska@ubezpieczeniaodadoz.pl

Monika Wojtkowicz
Tel: +48 531 880 043
Email: monika.wojtkowicz@ubezpieczeniaodadoz.pl

Andrzej Stasiak
Tel: +48 575 399 444
Email: andrzej.stasiak@ubezpieczeniaodadoz.pl