Kontakt

Ubezpieczenia Marek Ogrodowski Sp. z o.o.

Biuro Kielce:
ul. IX Wieków Kielc 6/11 25-516 Kielce
tel:41 333 50 90
NIP: 9591997974
Godz pracy:
pon-pt: 8-18,
sob: 9-15


Biuro Łódź:
ul. Pienista 49A/19 94-109 Łódź
tel:41 333 50 90
Godz pracy:
pon-pt: 8-18,
sob-niedz: nieczynne


Formularz Kontaktowy


Infolinia techniczna.

PHU Pejotex Przemysław Jewiak

+48 511 766 420

www.pejotex.pl

Dział Wsparcia Sprzedaży

Liwiński Damian damian.liwinski@ubezpieczeniaodadoz.pl
535 198 166
Sitarska Ewelina ewelina.sitarska@ubezpieczeniaodadoz.pl
692 445 440
Aksamit-Tutaj Beata beata.tutaj@ubezpieczeniaodadoz.pl
668 607 670
Tyrała Jakub jakub.tyrala@ubezpieczeniaodadoz.pl
883 224 458
Pawłowska Monika monika.pawlowska@ubezpieczeniaodadoz.pl
600 525 888
Frączek Magdalena magdalena.fraczek@ubezpieczeniaodadoz.pl
794 671 753
Ogrodowski Marek marek.norbert@ubezpieczeniaodadoz.pl
606 716 514
Janda Agnieszka agnieszka.janda@ubezpieczeniaodadoz.pl
531 176 888
Drej Ilona ilona.drej@ubezpieczeniaodadoz.pl
577 222 016
Matałowski Mateusz mateusz.matalowski@ubezpieczeniaodadoz.pl
577 222 966
Żak Karolina karolina.zak@ubezpieczeniaodadoz.pl
575 580 444
Skalmierska Katarzyna katarzyna.skalmierska@ubezpieczeniaodadoz.pl
791 222 355
Puchała Monika monika.puchala@ubezpieczeniaodadoz.pl
502 041 503
Skarbek Damian damian.skarbek@ubezpieczeniaodadoz.pl
577 222 694
Lis Anita anita.lis@ubezpieczeniaodadoz.pl
507 010 901
Deka Klaudyna klaudyna.deka@ubezpieczeniaodadoz.pl
577 222 740
Duda Paweł pawel.duda@ubezpieczeniaodadoz.pl
530 229 414
Ziemski Michał michal.ziemski@ubezpieczeniaodadoz.pl
577 222 732

Infolinia dla agentów: 41 333 50 90

Główne zadania infolinii:

  • Pomoc merytoryczna w zakresie produktów wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  • Wsparcie sprzedażowe i pomoc w obsłudze systemów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie ofert i polis dla Państwa klientów (ubezpieczenia flotowe, gwarancje, małe i średnie przedsiębiorstwa).

Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00

Infolinia czynna w soboty w godzinach 9:00-14:00


Lista placówek